Spausdinti

Filmuoja studija Gin-Dia

Autorius filmuoja Gin-Dia. Posted in Pagrindinis

123Nufilmuota šventė, renginys ar susitikimas yra tik maža būsimo šventinio, meninio, pažintinio ar dokumentinio filmo dalis. Tai lyg subrandintos rugio varpos, turėsiančios ateityje tapti pyragu – tai toks ilgas ir sudėtingas procesas!

Pyrago skonis didžiąja dalimi priklausys nuo grūdų – tai yra nuo nufilmuotų ir nupaveiksluotų kadrų kokybės. Bet ir patys geriausi kadrai nieko bus neverti, jei jie nebus tinkamais, profesionaliai surikiuoti į vientisą kūrinį-filmą.

Filmuodami renginį, susipažindami su žmonėmis, mes „renkame grūdus“ būsimam pyragui – filmui. Nufilmavus renginį, trunkantį 2-3 valandas, 2-3 savaites kuriame filmą.

 

Kas mes? 

123Mes ne ateiviai, mes šiauliečiai – Šiauliuose gimėm, užaugom ir gyvenam. Dirbame dviese (Gintautas ir Diana). Didžioji dalis mūsų filmų skirta Šiauliams ir miesto žmonėms. Filmuojame nuo 2005 metų. Pagrindinį įdirbį sudaro dokumentinių-pažintinių filmų kūryba. Mums nesvetimas žmonių džiaugsmas ir mielai talkiname norintiems užfiksuoti visuomenines, bendruomenės, kolektyvo ir šeimos šventes.


 

Naujausi mūsų darbai.  Daugiau rasite čia.

Filmuotų asmeninių švenčių pavyzdžių tinklapyje netalpiname.

Rašykite – sukursime filmą apie Jūsų šventę. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.